Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht
Clay Bodies / Ula Sickle
Dans en muziek in een keramisch landschapIn de Griekse mythologie speelde klei een belangrijke rol. Zo boetseerde Prometheus de mens uit klei en is het vat waaruit Pandora al het kwaad van de wereld losliet geen doos, maar een keramische kruik. Clay Bodies ontvouwt zich na de breuk: wat is vrijgelaten, kan niet worden teruggestopt. Het enige wat rest, is een manier vinden om de gevolgen te dragen. De performers transformeren in lichamen van klei en produceren geluid en muziek met keramische objecten.
Een samenwerking tussen Concertgebouw Brugge en Cultuurcentrum Brugge.
Powered by Dans in Brugge
Personen met een beperkt budget kunnen in aanmerking komen voor een UiTPAS met kansentarief. Meer info: concertgebouw.be/uitpas