Terug naar overzicht

Vertiges / Guilhem Chatir

Virtuoze conversatie tussen danser en violist

De Franse choreograaf en kersverse Dans in Brugge-Maker Guilhem Chatir herdenkt zijn solo Vertiges speciaal op maat van de Kamermuziekzaal. We zien een menselijke figuur in een verlaten landschap. Een lichaam dat zich overgeeft aan een val zonder einde: lichtheid en zwaarte, spanning en ontspanning wisselen elkaar af. De sombere klanken van de Tweede partita van Bach en het aanhoudende motief van zijn Chaconne versterken de spanning van de voortdurende herhaling.

Personen met een beperkt budget kunnen in aanmerking komen voor een UiTPAS met kansentarief. Meer info: concertgebouw.be/uitpas
Een samenwerking tussen Concertgebouw Brugge en Cultuurcentrum Brugge.
Powered by Dans in Brugge

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen