Jo Quail
De Londense componist en cellist Jo Quail keert terug naar Patronaat met een eigen headline concert waarin ze met elektrische cello en loopstation een intense, filmische soundmuur bouwt. Haar unieke mix van post-rock en moderne klassieke muziek, verrijkt met de kracht van metal, creëert kippenvelmomenten. Fans van God Is An Astronaut, Emma Ruth Rundle en Myrkur zullen haar meeslepende composities zeker waarderen. Mis deze onvergetelijke ervaring vol emotie en energie niet.
Filmische geluidsmuur met elektrische cello en metalkracht
De Londense componist en cellist Jo Quail keert terug naar Patronaat voor een eigen headline concert waarin ze met elektrische cello en loopstation een filmische, intense muur van sound bouwt.
Haar post-rock meets modern-klassieke stijl, met de kracht van metal, levert kippenvelgevende composities op die fans van God Is An Astronaut, Emma Ruth Rundle en Myrkur zeker aanspreken.