Terug naar overzicht

Kāna Trio

Kāna Trio onderzoekt ritme en natuur met percussie. Chaos en vervuiling klinken als één.

Afbeelding Kāna Trio

Lunchconcert i.s.m. Dutch Classical Talent

Ritme in alles en iedereen

Het Kāna Trio brengt een spectaculaire percussievoorstelling die een urgente vraag stelt: hoe verhouden we ons tot de natuur? Zijn we er nog wel deel van? Met hun krachtige maar beheerste samenspel navigeren ze door menselijke chaos en vervuiling op zoek naar antwoorden.

De jury van Dutch Classical Talent prijst hun feilloze samenwerking en vermogen om zonder opsmuk te laten zien en voelen dat ritme in alles en iedereen zit. Het trio, bestaande uit Hugo Pereira, João Sequeira en Rens Rutten, brengt werken van John Cage, Yijoo Hwang, Siegfried Kutterer en Luís Tinoco ten gehore.

Als deelnemers aan het Dutch Classical Talent ontwikkelingstraject tonen ze niet alleen hun muzikale talent, maar ook hun visie en lef met een onderscheidend en prikkelend programma.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen