Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Ramses enzo

Een intiem theaterconcert waarin bekende en minder bekende liederen van Ramses Shaffy klinken, aangevuld met werk van onder meer Jacques Brel en Maarten van Roozendaal. Een avond vol ontroering, humor en muzikaliteit, gedragen door piano en stem.

Afbeelding Ramses enzo

Theaterconcert met Shaffy-liederen en chansons, gebracht door piano en stem

Soms begint een voorstelling met een toevallige ontmoeting. Een pianist en een acteur/zanger, beiden met een diepe liefde voor het repertoire van Ramses Shaffy, vinden elkaar en besluiten samen een programma te maken.


In deze voorstelling klinken bekende Shaffy-liederen, maar ook minder gehoorde parels uit zijn repertoire. Daarnaast is er ruimte voor werk van onder anderen Maarten van Roozendaal en Jacques Brel. Persoonlijke herinneringen en anekdotes wisselen elkaar af met de muziek, waardoor het publiek een unieke inkijk krijgt in het leven en werk van deze grote chansonniers.


Het resultaat is een avond vol ontroering, humor en muzikaliteit, gedragen door piano en stem. Een intiem theaterconcert waarin het Nederlandse en Franstalige chanson tot leven komt.


Een voorstelling voor liefhebbers van Ramses Shaffy, Jacques Brel, Maarten van Roozendaal en het klassieke chanson.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen