Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Achteraaf Bekeke

Ton Engels neemt je mee terug naar het dorp, de straat en de mensen van toen. Met warme liedjes, zachte humor en herkenbare scenes schetst hij het alledaagse leven van de jaren '50 en '60: een ode aan een tijd die simpel leek, maar rijk was.

Afbeelding Achteraaf Bekeke

Ton Engels neemt je mee terug naar het dorpse leven van de jaren '50 en '60

Een ode aan het leven dat simpel leek, maar rijk was. Op zijn negende album Achteraaf Bekeke gaat Ton Engels terug naar waar het allemaal begon: het dorp, de straat, de mensen van toen. In een handvol nieuwe liedjes schildert hij met warme melodieën en rake observaties het alledaagse bestaan van de jaren '50 en '60.


In het gelijknamige theaterprogramma neemt Ton je mee terug naar die tijd van waslijnen door de tuin, brommers op het plein, buurtwinkels, zondagen bij oma en verhalen die de ronde deden nog vóór er televisie was. Met warme liedjes, zachte humor en herkenbare scenes bouwt Ton een muzikaal fotoalbum vol momenten die je gedachteloos herkent: de kleine dingen die stiekem het grootst bleken.


Geen terugblik maar een herbeleving. Ton vertelt, zingt en mijmert in Achteraaf Bekeke zoals alleen hij dat kan; eerlijk, nuchter en vol ziel. Een avond vol nostalgie, kleur en dorpse charme. Een ode aan het leven dat simpel leek, maar rijk was. Een muzikaal monumentje voor de tijd die ons gevormd heeft.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen