Terug naar overzicht

Alfa en Omega

Het Franse Quatuor Ébène brengt een programma met strijkkwartetten van Beethoven, Tsjaikovski en een wereldpremière van Raphaël Merlin.

Afbeelding Alfa en Omega

Strijkkwartetten uit drie eeuwen en drie landen door Quatuor Ébène

Het Franse Quatuor Ébène staat bekend om hun veelzijdigheid in het uitvoeren van klassieke muziek tot moderne arrangementen. Na hun succesvolle project 'Beethoven around the world' presenteren ze vanavond een gevarieerd programma.

Op het programma staat Beethovens Eerste strijkkwartet, geïnspireerd door Shakespeare's Romeo en Julia, het Derde strijkkwartet van Tsjaikovski en een wereldpremière van Raphaël Merlin. Merlin, tevens cellist van het ensemble, componeerde eerder al een celloconcert voor Nicolas Altstaedt en presenteert nu zijn eerste strijkkwartet speciaal geschreven voor zijn eigen ensemble.

Het concert wordt voorafgegaan door een optreden van het Otilka Kwartet.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen