Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Bach & Breakfast

Begin je dag met een verfijnd ontbijt inclusief versgeperste jus, een warme croissant en een romige cappuccino, gevolgd door een meeslepende uitvoering van Bach’s Suite nr. 4 in Es door cellist Stefano Bruno. In de traditie van het festivalthema Shifting Borders is ook een kort solowerk te horen dat de grensverleggende kracht van de cello belicht. Dit muzikale ontbijt is onderdeel van de prestigieuze Cello Biënnale Amsterdam en biedt een unieke combinatie van culinaire en culturele beleving. Het ontbijt is bij de prijs inbegrepen, dus leun achterover en geniet van een onvergetelijke start van je dag.

Afbeelding Bach & Breakfast

Intiem ochtendconcert met Bach, cello en vers ontbijt

Begin de dag met een licht ontbijtje (versgeperste jus, warme croissant en cappuccino) en een uitvoering van Bach’s Suite nr. 4 in Es door cellist Stefano Bruno, inclusief een kort solowerk in het kader van het festivalthema Shifting Borders.

Ontbijt is bij de prijs inbegrepen. Onderdeel van de Cello Biënnale Amsterdam.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen