Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Bergens Symfonieorkest - Najaarsconcert

Het Bergens Symfonieorkest speelt met soliste Lisa van Oorschot werken van Carl Reinecke, Richard Strauss en Antonín Dvořák: een concert vol lyriek, energie en romantische pracht.

Afbeelding Bergens Symfonieorkest - Najaarsconcert

Bergens Symfonieorkest en soliste Lisa van Oorschot spelen Reinecke, Strauss en Dvořák

Het Bergens Symfonieorkest brengt een veelzijdig najaarsconcert vol lyriek, energie en romantische pracht. De avond opent met het sprankelende Fluitconcert van Carl Reinecke, waarin de dwarsfluit schittert in al haar expressiviteit en technische virtuositeit. Soliste Lisa van Oorschot brengt dit lyrische concert tot leven met haar warme klank en muzikaliteit.


Vervolgens klinkt de elegante Serenade voor blazers van Richard Strauss. Dit jeugdwerk is een ode aan de rijke klankkleuren van het blazersensemble en laat de componist al op jonge leeftijd van zijn meesterschap horen.


Na de pauze staat Symfonie nr. 6 van Antonín Dvořák op het programma. Deze geliefde symfonie ademt de sfeer van het Boheemse landschap en zit vol meeslepende melodieën, dansante ritmes en kleurrijke orkestklanken, en vormt een indrukwekkende afsluiting van deze muzikale reis.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen