Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Brieven aan Bertje

Brieven aan Bertje is een indrukwekkende ode van Bodil de la Parra aan Elisabeth ‘Betty’ Bergen, de Surinaamse verzetsheldin die tijdens de Tweede Wereldoorlog haar Amsterdamse woning opende voor Joodse onderduikers. De voorstelling verweeft persoonlijke brieven, eigen onderzoek en sfeervolle muzikale begeleiding tot een meeslepend geheel. Ze ontrafelt de beweegredenen van een vrouw van kleur in het land van de kolonisator, zowel tijdens de oorlog als in de periode erna. Een aangrijpende en inspirerende ervaring die uitnodigt tot reflectie op moed, solidariteit en identiteit.

Afbeelding Brieven aan Bertje

Een muzikale ode aan Surinaamse moed en verzet

In Brieven aan Bertje brengt theatermaakster Bodil de la Parra een indrukwekkende ode aan Elisabeth ‘Betty’ Bergen, de Surinaamse verzetsheldin die tijdens de Tweede Wereldoorlog haar woning in Amsterdam als schuilplaats opende voor Joodse onderduikers.

Aan de hand van brieven, persoonlijk onderzoek en muzikale begeleiding zoekt de voorstelling naar de beweegredenen van een vrouw van kleur in het land van de kolonisator, zowel in oorlogstijd als daarna.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen