Building Bridges
Het Syrène Saxofoonkwartet speelt avontuurlijke saxofoonklanken met een mix van minimal, pop en neoklassiek. De stukken ontstonden in samenwerking met JacobTV, Douwe Eisenga en Kypski voor het album Building Bridges. Scratcher-dj-producer Kypski treedt op als gast.
Het Syrène Saxofoonkwartet brengt minimal, pop en neoklassiek samen met gast Kypski
Avontuurlijke saxofoonklanken vol minimal, pop en neoklassiek: het Syrène Saxofoonkwartet speelt stukken die ontstonden in samenwerkingen met JacobTV, Douwe Eisenga en Kypski voor het album Building Bridges. De vier 'sirenen' delen hun eigenwijze schoonheid met het publiek.
Zonder wrijving geen glanzende saxofoonsound: de vrouwen van het Syrène Saxofoonkwartet steken graag hun nek uit. Niet voor niets is hun signatuur 'friszoet en stevig'. Het viertal werkt het liefst genre overstijgend, maar weet ook raad met Haydns strijkkwartetten.
Voor dj en producer Kypski is dit gastoptreden een bijzonder moment. Hij is niet alleen een vakkundig scratcher, maar weet ook aan zijn draaitafel en modulaire synthesizers ter plekke fraaie composities te ontlokken. Met de minimal music van Eisenga en de deinende ritmes van JacobTV ontstaat zo een verrassende line-up die perfect past in het straatje van het Syrène Saxofoonkwartet.