Comedy Vibe • Edson da Graça e.a.
Comedy Vibe is terug met een sterke line-up: tv-publiekslieveling Edson da Graça, internationaal comedian Edo Berger en Maurits Niesink. Een avond vol humor, gezelligheid en pure Comedy Vibe-energy, waarin actualiteiten met lichtheid voorbijkomen.
Avond vol stand-upcomedy met Edson da Graça, Edo Berger en Maurits Niesink
Een compleet gekkenhuis met een sterke line-up en een avond vol humor, gezelligheid en pure Comedy Vibe-energy. Niemand minder dan Edson da Graça staat op het podium, en dat belooft een avond met vuurwerk.
Edson da Graça is uitgegroeid tot een echte publiekslieveling op tv. Met zijn energie en presentatie-skills entertaint hij miljoenen kijkers bij programma's als Expeditie Robinson en Holland's Got Talent.
Edo Berger is een grote, energieke verschijning op het podium. Hij is een van de meest gevraagde Nederlandse comedians op het internationale circuit en speelde van Moskou tot Tokio. Hij is onder meer bekend van zijn muzikale nieuwsitem in de ochtendshow op Q-Music en stond in de finales van het Groninger Studentencabaretfestival en het Leids Cabaretfestival. Ook Maurits Niesink maakt deel uit van de line-up.
Lachen is niet alleen gezond, het verbindt mensen. Dat is het doel van Comedy Vibe: mensen bij elkaar brengen en een fantastische avond laten beleven. Bekende namen als Jörgen Rayman en Roué Verveer en aanstormend talent als Ruud Smulders, Gerrie Smits en Sezgin Güleç gingen hen al voor. Maatschappelijke thema's en actualiteiten komen aan bod, maar altijd met lichtheid en veel humor. Sit down, relax and enjoy!