Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Een huwelijksgeschenk voor viool

Karen Su (viool) en Ruben Plazier (piano) spelen Francks Sonate in A, ooit een huwelijksgeschenk voor Eugène Ysaÿe. Jong talent Aiden Luo opent met Sarasates virtuoze Introduction et Tarantelle. Een lunchpauzeconcert vol romantiek en virtuositeit.

Afbeelding Een huwelijksgeschenk voor viool

Karen Su, Ruben Plazier en Aiden Luo spelen Franck en Sarasate

Van vuurwerk tot vervoering. Aiden Luo, jong talent van de Experience Klassiek Academy, opent dit lunchpauzeconcert met Sarasates Introduction et Tarantelle, een virtuoos showstuk dat begint als zangerige serenade en eindigt in een duizelingwekkende Italiaanse dans.

Daarna volgt een van de mooiste vioolsonates ooit geschreven: César Franck schreef zijn Sonate in A als huwelijksgeschenk voor de Belgische violist Eugène Ysaÿe. Violiste Karen Su, laureaat van de Koningin Elisabethwedstrijd, en pianist Ruben Plazier, in Parijs gevormd in de Russische pianotraditie, spelen al jaren samen als duo. Samen richtten ze de concertreeks Experience Klassiek en de bijbehorende Academy op. Tussen de stukken door vertelt Ruben over de muziek en de verhalen erachter.

Een middagpauze vol romantiek, virtuositeit en een ontmoeting tussen generaties.

Programma:
Pablo de Sarasate – Introduction et Tarantelle, op. 43
César Franck – Sonate voor viool en piano in A

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen