Terug naar overzicht

Eric Andersen in de Blue Room Sessions

De Amerikaanse singer-songwriter Eric Andersen, bekend uit de legendarische folk-scene van Greenwich Village en samenwerkingen met Bob Dylan, Johnny Cash, Joni Mitchell en Lou Reed, staat centraal in The Blue Room Sessions. Na meer dan twintig jaar, zestien soloalbums en samenwerkingen met Jonas Fjeld en Rick Danko, presenteert hij zijn nieuwste album Dance of Love and Death. Op het podium wordt hij bijgestaan door Inge Andersen (zang) en Michelle Gazich (viool), terwijl Andersen zelf gitaar, harmonica en piano bespeelt en zingt. Een intieme en sfeervolle folkavond die zowel trouwe fans als nieuwe luisteraars meeneemt in Andersens rijke muzikale wereld.

Afbeelding Eric Andersen in de Blue Room Sessions

Intieme folkavond met Andersens 'Dance of Love and Death'

Deze Amerikaanse singer-songwriter, lid van de beroemde folk-scene in Greenwich Village en samenwerkend met Bob Dylan, Johnny Cash, Joni Mitchell en Lou Reed, komt naar The Blue Room Sessions. Na meer dan twintig jaar, 16 soloalbums en samenwerkingen met Jonas Fjeld en Rick Danko, presenteert hij nu zijn nieuwe album Dance of Love and Death.

Tijdens het concert wordt Eric Andersen begeleid door Inge Andersen (vocals) en Michelle Gazich (viool), terwijl hij gitaar, harmonica en piano speelt en zingt.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen