Filosofie en… verbeelden
Een filosofische avond over de kracht van verbeelding. Geïnspireerd door Octavia Butler en José Esteban Muñoz wordt verkend hoe verhalen, kunst en speculatie nieuwe toekomsten zichtbaar maken en ons uitdagen anders naar morgen te kijken.
Een filosofische avond over verbeelding als sleutel tot nieuwe toekomsten
Zie de toekomst niet als iets dat je overkomt, maar als een ruimte vol mogelijkheden die je zelf kunt vormgeven.
Tijdens deze avond staat de kracht van verbeelding centraal: hoe helpt die ons om nieuwe toekomsten te bedenken én zichtbaar te maken? Geïnspireerd door denkers als Octavia Butler en José Esteban Muñoz wordt verkend hoe verhalen, kunst en speculatie laten zien wat nu nog buiten beeld blijft. Wat als fictie een manier is om andere manieren van samenleven en werken tastbaar te maken? Hoe kunnen makers en denkers ons helpen om verder te kijken dan het vanzelfsprekende?
Verwacht een prikkelende, filosofische reis die je uitdaagt om anders naar morgen te kijken en zelf ruimte te maken voor nieuwe mogelijkheden.