Goede Rede Klassiek: Marigold Piano Quartet
Het jonge Marigold Piano Quartet – Mengjie Han, Ruña ’t Hart, Connie Pharoah en Kalle de Bie – brengt met passie de pianokwartetten van Mozart en Dvořák in Es-groot. Na indruk te hebben gemaakt in het Concertgebouw en op andere podia, staat het ensemble voor een oprechte benadering van kamermuziek, waarin communicatie en dialoog centraal staan. De naam, geïnspireerd op de goudsbloem, weerspiegelt hun veerkracht en levendige energie. Mis deze sprankelende muzikale ontmoeting niet!
Passievolle dialoog in sprankelende Mozart- en Dvořák-kwartetten
Het Marigold Piano Quartet, bestaande uit Mengjie Han, Ruña ’t Hart, Connie Pharoah en Kalle de Bie, speelt de pianokwartetten van Mozart en Dvořák in Es-groot.
Dit jonge ensemble heeft al indruk gemaakt in Concertgebouw en andere podia en staat voor een gepassioneerde, oprechte benadering van kamermuziek met nadruk op communicatie en dialoog.
De naam is geïnspireerd op de goudsbloem, symbool voor veerkracht en levendige energie.