Haydn & Brahms
Het Residentie Orkest presenteert tijdens de Cello Biënnale Amsterdam een superklassiek programma met onverwoestbare hoogstandjes uit het IJzeren Repertoire. De jonge Britse cellist Sheku Kanneh-Mason brengt Haydns Tweede Celloconcert tot leven, een van de hoogtepunten van de klassieke periode. Vervolgens betoveren Ivan Karizna en violiste Liza Ferschtman het publiek met Brahms’ verzoenende Dubbelconcert voor viool en cello. Een avond vol meesterlijke klanken die iedere liefhebber van cellomuziek niet mag missen.
Bekroonde cellosensatie en Brahms’ verzoeningsmuziek live
Het Residentie Orkest brengt tijdens de Cello Biënnale Amsterdam een superklassiek programma met onverwoestbare hoogstandjes uit het IJzeren Repertoire. De jonge Engelse cellist Sheku Kanneh-Mason voert Haydns Tweede Celloconcert uit, een van de hoogtepunten van de klassieke periode.
Daarna spelen Ivan Karizna en violiste Liza Ferschtman het Dubbelconcert voor viool en cello van Brahms, gecomponeerd als verzoeningsgebaar voor zijn vriend Joseph Joachim.