Ikigai Duo - Momentum
Het Ikigai Duo, de internationaal bekroonde pianisten Naira en Vincente, speelt in Momentum vierhandig muziek van Einaudi, Zimmer, Coldplay, Queen en klassieke pareltjes. Ze doen dat met een uniek lichtspel waarin muziek, emotie, licht en kleur samenkomen.
Vierhandig pianospel met lichtspel: van Einaudi en Zimmer tot Coldplay en Queen
In Momentum brengt het Ikigai Duo muziek van Einaudi, Zimmer, Coldplay en Queen, aangevuld met enkele pareltjes uit het klassieke repertoire.
De pianisten Naira en Vincente wonnen diverse internationale wedstrijden, onder meer in Spanje, Frankrijk en Italië. Ze staan bekend om hun gevarieerde programma's en om de boeiende manier waarop ze contact maken met het publiek.
Momentum is een concert met de intensiteit van vierhandig pianospel en een uniek lichtspel. Muziek, emotie, licht en kleur komen samen en het duo stapt daarmee over traditionele stijlen en kaders heen.