Terug naar overzicht

Leading Ladies Live

Willemijn Verkaik, Gaia Aikman en Renée van Wegberg staan samen in het theater met Leading Ladies Live. Dit concert brengt grote hits van Whitney tot Wicked, vol vocaal spektakel.

Afbeelding Leading Ladies Live

Theaterconcert met muziek van Whitney tot Wicked

Powerhouses Willemijn Verkaik, Gaia Aikman en Renée van Wegberg zijn voor het eerst samen in de theaters te zien met een uniek theaterconcert: Leading Ladies Live! Van Whitney tot Wicked, deze drie musicalsterren zorgen met hun ongeëvenaarde stemmen voor een wervelende voorstelling vol muzikale verrassingen en vocaal vuurwerk. Leading Ladies Live is vanaf vrijdag 7 november te zien door heel Nederland. De première is op vrijdag 14 november in DeLaMar in Amsterdam.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen