Terug naar overzicht

Liza Ferschtman met ensemble

Afbeelding Liza Ferschtman met ensemble

Hartstocht en devotie in Biber’s zeven violen

Eén violist met zeven violen: Liza Ferschtman heeft ze allemaal nodig in de wervelende en ontroerende Rosenkranzsonates van barokcomponist Heinrich Biber.

In verschillende stemmingen speelt ze de werken, waarin Biber het leven en lijden van Christus op een unieke manier heeft verklankt.

De afsluitende passacaglia is een meesterwerk op zich.

Ferschtman, die ook bekendstaat om haar marathonconcerten met muziek van Bach, is een van de weinige violisten die alle vijftien Rosenkranzsonates uitvoert.

In dit unieke vioolavontuur speelt ze samen met onder anderen klavecinist Alexandra Nepomnyashchaya. Samen laten zij de diepste emoties uit het leven van Christus horen, waaronder vreugde, droefnis en glorie.

De uitgaansagenda van Podium Cadeaukaart
wordt samengesteld en beheerd door

Logo cultuurconnex.nl

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen