Terug naar overzicht

Napels - Stabat Mater

Beleef tijdens dit koffieconcert de historische première op Goede Vrijdag 1736 in de Dom van Napels van Pergolesi’s Stabat Mater. Sopraan Annemarie de Jong en alt Maria Koshiishi vertolken dit ontroerende meesterwerk met intense emotie. Wouter Harbers voegt met zijn kistorgel een authentieke barokklank toe. Laat u meevoeren door de tijd en de diepe devotie van deze bijzondere uitvoering.

Afbeelding Napels - Stabat Mater

Ontroerende première in de Dom op Goede Vrijdag

Tijdens dit koffieconcert nemen musici u mee naar de Dom van Napels op Goede Vrijdag 1736, waar voor het eerst Pergolesi's Stabat Mater werd uitgevoerd.

Sopraan Annemarie de Jong en alt Maria Koshiishi, begeleid door Wouter Harbers op een kistorgel, vertolken dit ontroerende meesterwerk.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen