Nu het nog kan
Een theatraal en muzikaal spektakel over de klimaatcrisis, waarin de fundamentele oneerlijkheid van klimaatontwrichting op een nieuwe en inclusieve manier wordt verteld, samen met Iraanse muzikanten met een geheel eigen geluid en verhaal.
Een muzikaal-theatraal verhaal over de oneerlijkheid van de klimaatcrisis
"We zitten niet in hetzelfde schuitje. Maar we zitten wel in dezelfde storm." De één verkoopt zijn villa en verhuist naar een betere plek, de ander verliest de toegang tot schoon water en moet op de vlucht. De klimaatontwrichting is niet overal en niet voor iedereen even voelbaar.
Burger Koekoek werkt samen met de Iraanse multi-instrumentalist en daf-virtuoos Farid Sheek, en de Iraanse zanger en ud- en tarspeler Reza Mirjalali. Er wordt niet over de mensen verteld die het hardst geraakt worden door de klimaatcatastrofe, maar samen met hen wordt dat verhaal aangegaan. Met hun achtergrond als migranten uit Iran brengen Sheek en Mirjalali een volstrekt ander geluid en verhaal mee.
Zowel de muzikale bagage als de persoonlijke verhalen van de makers beloven een theatraal en muzikaal spektakel op te leveren, waarin de complexiteit en fundamentele oneerlijkheid van de klimaatcrisis op een nieuwe en inclusieve manier verteld wordt.