Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

POOL SESSIONS | Debussy

Harpist Joost Willemze speelt in het sfeervolle recital Images Franse muziek van Debussy, Fauré en Marcel Tournier. Met de verhalende kracht van zijn spel neemt hij je mee in een wereld van klankbeelden.

Afbeelding POOL SESSIONS | Debussy

Harpist Joost Willemze speelt Franse klankbeelden van Debussy, Fauré en Tournier

Images is een sfeervol harprecital met Franse muziek van Debussy, Fauré en Tournier. Harpist Joost Willemze, geroemd om de verhalende kracht van zijn spel, neemt het publiek mee in een wereld van klankbeelden.

Geliefde meesterwerken van Claude Debussy klinken naast de verfijnde muziek van Gabriel Fauré voor harp solo en de relatief onbekende, maar verrassend beeldende composities van Marcel Tournier, tijdgenoot van Debussy en zelf harpist.

Wist je dat Debussy liever geen impressionist werd genoemd? Zelf noemde hij zijn muziek gewoon Franse muziek.

Dit concert maakt deel uit van Pool Sessions, een concertserie waarin klassieke muziek niet alleen te horen, maar ook te zien is. Opkomende artiesten en ensembles brengen er bekende meesterwerken tot leven. Zo leer je klassieke iconen opnieuw kennen.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen