Postkantoor Live – Bas & Dorien
Bas en Dorien uit Wervershoof brengen CountryFolkPop uit de jaren '60 en '70. Met twee stemmen, een gitaar en percussie spelen ze nummers van onder meer The Beatles, Simon & Garfunkel, Neil Young en Joan Baez, met verhaaltjes en anekdotes tussendoor.
CountryFolkPop uit de jaren '60 en '70 met twee stemmen en gitaar
Bij Postkantoor Live geniet je van talent uit De Streek in een informele setting. Van een singer-songwriter met eigen muziek tot een complete band die klassiekers in een nieuw jasje steekt: het is altijd een bijzonder concert.
Bas en Dorien uit Wervershoof brengen een muziekstijl die het best te omschrijven is als CountryFolkPop, met de nadruk op de jaren '60 en '70. Met twee stemmen, een gitaar en percussie spelen ze liedjes van onder meer Melanie, The Beatles, Paul & Linda McCartney, The Mamas & The Papas, Elvis, Simon & Garfunkel, Neil Young en Joan Baez. Tussen de nummers door vertellen ze verhaaltjes en anekdotes.
Dorien zingt al jaren in verschillende koren en neemt daarbij geregeld een solopartij op zich. Bas is ook actief in onder meer Bassie en Bobo, John Farmers' Whistles, JBJ, Coracle en Wingspan.