Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Raw & Refined

Fingerstyle-gitarist Alex van Voorst geeft een Gitaar & Blues night concert met bluesharmonicaspeler Albert Koch, zangeres Jody Pijper en percussionist Antal Steixner. Een avond vol gitaarvirtuositeit, blues en ballads.

Afbeelding Raw & Refined

Alex van Voorst en gasten in een Gitaar & Blues night concert

In Raw & Refined presenteert gitarist Alex van Voorst een bijzonder Gitaar & Blues night concert met topmuzikanten uit binnen- en buitenland.

De Nederlandse fingerstyle-gitarist Alex van Voorst werd in 2002 uitgeroepen tot beste gitarist van Nederland. Hij heeft inmiddels 10 cd's en vele wereldtournees op zijn naam staan, van Nashville, Hong Kong en Shanghai tot Maleisië. Hij deelde het podium met grote namen als Jan Akkerman, Tommy Emmanuel, John Goldie en Richard Smith.

Uit Duitsland komt Albert Koch, een van 's werelds beste bluesharmonicaspelers, met een ongeëvenaarde speelstijl. Samen met Alex bracht hij onlangs een cd uit. Zangeres Jody Pijper, een parel van de Nederlandse popmuziek, zingt enkele blues- en balladsongs. De Haagse sessiepercussionist Antal Steixner, die al vaker met Alex speelde, maakt het ritme van de avond compleet.

Een avond vol gitaarvirtuositeit, blues en ballads.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen