Terug naar overzicht

Sitor Situmorang - The Tale of Two Continents ft. Young Composers Meeting

Afbeelding Sitor Situmorang - The Tale of Two Continents ft. Young Composers Meeting

Poëzie en muziek verbinden Indonesië en Nederland

Een uniek eerbetoon aan de Indonesische dichter Sitor Situmorang, die in een avond vol literatuur en muziek wordt geëerd.

Orkest De Ereprijs speelt tijdens het openingsconcert van de 32ste Young Composers Meeting zeven nieuwe composities van jonge Indonesische componisten, gebaseerd op gedichten uit tweetalige bundels van Situmorang.

Onder leiding van dirigent Mikel Fernández en met solisten Bernadeta Astari en Georgi Sztojanov neemt het publiek een muzikale reis, aangevuld door hedendaagse poëtische interpretaties van Robin Block en cellist Emir Aditya.

De voorstelling benadrukt de historische en culturele band tussen Nederland en Indonesië enviert de rol van muziek, poëzie en samenwerking in het verbinden van continenten, generaties en tradities.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen