100 appels, 9 jongleurs en filmische circuspoëzie

Je bent uitgenodigd voor een onvergetelijk theekransje in Smashed, een spectaculaire theatervoorstelling waarin negen jongleurs en 100 rode appels samenkomen in een unieke mix van traditie en hedendaagse circuskunst.

Laat je meevoeren door een betoverende soundtrack van Tammy Wynette tot Bach en ervaar filmische scènes over menselijke conflicten, verloren liefde en de charme van afternoon tea.

Geïnspireerd door Pina Bausch combineren regisseur Sean Gandini en Kati Ylä-Hokkala meesterlijke gebarenchoreografie met adembenemende jongleerpatronen vol precisie en timing.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen