Sonische Reis – Een avond van Dans, Adem & Gong
Een avond van dans, adem en gong met Marija Westerlaken, Stephanie Selhorst, Rinco van der Baan en Lola Meent. Na een Osho Kundalini shake en een ademsessie volgt een sonische reis van een uur op de trillingen van zes symfonische gongs, afgesloten met een meditatie op livemuziek.
Dans, adem en de diepe trillingen van zes symfonische gongs
Een ervaring die je zintuigen opent en je ziel raakt. Beweeg, adem en laat je meenemen door de trilling van zes symfonische gongs.
De avond begint met het zetten van je intentie, begeleid door Stephanie Selhorst (Kundalini yogadocent, gongspeler en essentietherapeut). Daarna volgt een Osho Kundalini shake onder leiding van initiatiefnemer Marija Westerlaken (Kundalini yogadocent en gongspeler): je danst en beweegt je helemaal los, tot je vanzelf terugzakt in stilte. Ademcoach en gongspeler Rinco van der Baan neemt je vervolgens mee in een lichte ademsessie (geen verbonden adem), die lichaam en geest voorbereidt op de gong.
Het hart van de avond is een sonische reis van een uur: je ligt, sluit je ogen en laat je meenemen door de diepe trillingen van zes symfonische gongs. Kundalini yogadocent Lola Meent sluit af met een meditatie op live zang en gitaar.
Vier begeleiders, elk met een eigen weg in yoga, klank en ademwerk, maar met hetzelfde verlangen: je van je hoofd naar je lichaam en je hart brengen. Het resultaat is een diepe fysieke en mentale ontspanning die nog dagenlang doorwerkt. Ervaring is niet nodig, wel een open mind en ruimte om te voelen wat er mag zijn.