Talking Heads by Blanko – Stop Making Sense
Blanko, de band rond ex-3J Jan de Witte, brengt een dynamische tribute aan Talking Heads, geïnspireerd op de film Stop Making Sense. De show opent met een krachtige solo van Psycho Killer, waarna geleidelijk extra muzikanten en backingzangers het podium betreden. Met energieke zang, virtuoos spel, dans en snelle kostuumwissels speelt zich een visueel spektakel af tegen een zwarte achtergrond vol projecties van woorden, foto’s en kindertekeningen. Deze voorstelling neemt je mee terug naar de eighties en combineert muziek, performance en technische pracht in een meeslepend theaterspektakel.
Energiek 80’s spektakel met Psycho Killer, dans en visuals
Blanko, de band van ex-3J Jan de Witte, gaat terug naar de eighties als ze opnieuw in de huid van de Talking Heads kruipen, nadat ze dat eerder succesvol deden in Lisse. De rode draad van de show, waarmee ze langs de theaters door het hele land trekken, is de film Stop Making Sense.
De dynamische show begint met een solo Psycho Killer. Daarna komen er bandleden bij, terwijl het technische team druk bezig is om alles op te zetten. Vervolgens wordt de band compleet gemaakt met nog drie andere muzikanten en twee backing vocalisten.
Er wordt gezongen, gespeeld, gedanst en gerend en regelmatig van kleding gewisseld tegen een zwarte achtergrond waarop af en toe woorden, foto’s en kindertekeningen worden vertoond.