Terug naar overzicht

Vieren voor Spieren: Peer pakt uit!

Op 11 november opent Burgervaojer Peer vaan den Muggenheuvel het carnavalsseizoen in het Hoftheater der Amadeiro’s met een Oeteldonkse middagshow vol humor, muziek, kleinkunst en verhalen. Na een smakelijke lunch volgt een veiling van unieke memorabilia, waarvan de volledige opbrengst naar Spieren voor Spieren gaat via 3FM Serious Request. Een feestelijke en goeddoelgerichte middag die je niet mag missen.

Afbeelding Vieren voor Spieren: Peer pakt uit!

Oeteldonkse lunchshow: humor, muziek en goede doelenveiling

Op 11 november opent Burgervaojer Peer vaan den Muggenheuvel het carnavalsseizoen in het Hoftheater der Amadeiro’s met een unieke Oeteldonkse middagshow vol humor, muziek, kleinkunst en verhalen.

Na een smakelijke lunch worden unieke memorabilia geveild en gaat de volledige opbrengst naar Spieren voor Spieren via 3FM Serious Request.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen