Vincent Bijlo
In zijn oudejaarsconference gaat Vincent Bijlo met zijn minderheidscabaret op zoek naar meerderheden, over links en over rechts. Zangeres Mariska Reijmerink zingt de gevallen sterren terug aan de hemel. Humor en liefde bieden hoop aan het einde van een krankzinnig jaar.
Oudejaarsconference: minderheidscabaret op zoek naar meerderheden, met hoop en humor
De wereld is weer niet vergaan. In zijn oudejaarsconference gaat Vincent Bijlo met zijn minderheidscabaret op zoek naar meerderheden, over links en over rechts. Er is nog heel veel onzeker, maar één ding staat vast: hij zal er zijn, energiecrisis of niet. Desnoods komt hij met de benenwagen.
En hij is niet alleen. Zijn vrouw, zangeres Mariska Reijmerink, zingt alle sterren die het afgelopen jaar naar beneden vielen weer terug aan de hemel.
We kunnen wel wat licht gebruiken in deze zware tijd. Vincent Bijlo en Mariska Reijmerink bewapenen zich met humor, hun antiraketschild is gemaakt van liefde. Zo komen we de vrede wel door. Een avond vol hoop in de aanloop naar de afloop van een krankzinnig jaar.