Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Vocaal Ensemble Da Capo | Jubileumconcert 35 jaar

Vocaal Ensemble Da Capo viert zijn 35-jarig jubileum met Vrouwelijke componisten voor het voetlicht: werken van Marianna von Martines en Emma Lou Diemer. Met een klein orkest, dirigent Leander Schoormans en organiste/pianiste Eline van Vroonhoven.

Afbeelding Vocaal Ensemble Da Capo | Jubileumconcert 35 jaar

Jubileumconcert met werken van vrouwelijke componisten Marianna von Martines en Emma Lou Diemer

Vocaal Ensemble Da Capo viert zijn 35-jarig jubileum met een prachtig concert onder de titel Vrouwelijke componisten voor het voetlicht. Steeds vaker klinken verhalen over de onderdrukking van vrouwen. Met dit concert wil Da Capo vrouwen eren: stralend, dynamisch, empathisch, muzikaal, met humor en een groot hart.

Op het programma staan werken van Marianna von Martines (1744–1812), een van de belangrijkste vrouwelijke componisten uit de tijd van Mozart. Het ensemble zingt haar Dixit Dominus (Psalm 110) en Come le limpide onde (Psalm 42). Daarnaast klinken de Three Madrigals van Emma Lou Diemer (1927–2024), een veelzijdige Amerikaanse componiste, muziekpedagoge en organiste.

Da Capo zingt deze prachtige muziek vol overtuiging en enthousiasme, met begeleiding van een klein orkest. Het ensemble staat onder leiding van vaste dirigent Leander Schoormans, met organiste/pianiste Eline van Vroonhoven.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen