Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Voute Bingo

Voute Bingo met Helemaal Top en DJ Yorick in een après-ski-editie: een bingoavond met live entertainment, gekke en mooie prijzen en meezingen met voute hits.

Afbeelding Voute Bingo

Après-ski-bingo met Helemaal Top, DJ Yorick en voute meezinghits

Voute Bingo met Helemaal Top en DJ Yorick: The Après-Ski edition!

Een bingoavond vol live entertainment, een DJ en gekke en mooie prijzen. Lachen, gieren, brullen en meezingen met voute hits, helemaal in après-skisfeer. Trek je skipak aan, pak je stift en zing mee!

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen