Terug naar overzicht

Where to From

Beleef een grensverleggende avond met Oscarwinnaar en associate artist van het Holland Festival, Hildur Guðnadóttir, die live zang en cello laat samensmelten met indrukwekkend lichtontwerp. Hildur treedt zelf op als zangeres en cellist en brengt muziek van haar nieuwe album Where to From. Ze wordt bijgestaan door een samengesteld ensemble van cellisten, sopranen en een viola da gamba voor een rijk gelaagde live-ervaring. Specialisten in sound- en lichtdesign tillen de voorstelling naar een ongekend visueel en muzikaal niveau.

Afbeelding Where to From

Live zang, cello en betoverend licht in unieke beleving

Hildur Guðnadóttir, Oscarwinnaar en associate artist van het Holland Festival, presenteert een grensverleggend project waarin live zang en instrumenten samensmelten met indrukwekkend lichtontwerp. Tijdens deze bijzondere avond treedt ze zelf op als zangeres en cellist met muziek van haar nieuwe album Where to From, begeleid door een ensemble van cellisten, sopranen, viola da gamba en specialisten in sound- en lichtdesign.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen