Let op: langere levertijd op standaard verzendingen (brievenbuspost) i.v.m. drukte bij PostNL. Onze excuses hiervoor. Wil je Podium Cadeaukaart snel ontvangen / cadeau geven? Haal Podium Cadeaukaart in de winkel, bij de verkopende podia of kies voor de digitale Podium Cadeaukaart (24/7 leverbaar).
Terug naar overzicht

Bach in de Bussel

Klassiek concert met Anto Bayram Karamenderes & Gregor Dešman op twee vleugels, aangevuld met 8 strijkers. De pianisten voeren virtuoze concerten voor twee piano's van Johann Sebastian Bach uit.

Afbeelding Bach in de Bussel

Twee pianisten en strijkers brengen virtuoze concerten van Johann Sebastian Bach

Een klassiek concert met muzikale grootheden Anto Bayram Karamenderes & Gregor Dešman op twee vleugels, aangevuld met 8 strijkers op viool, altviool, cello & contrabas.
Anto Bayram Karamenderes is geboren in 1989 in Sofia, Bulgarije. Hij treedt in vele landen op met gerenommeerde orkesten en solo musici en heeft in diverse landen meerdere prijzen gewonnen. Regelmatig treedt hij vierhandig op met Gregor Dešman, een Sloveense pianist die door de muziek naar Nederland is verhuisd, waar hij woont, optreedt en lesgeeft.
Beide pianisten zijn grote liefhebbers van de virtuoze muziek van Johann Sebastian Bach. Tijdens dit concert worden de volgende werken uitgevoerd: Concert voor Twee Piano's BWV 1060 in C Mineur, Concert voor Twee Piano's BWV 1061 in C Majeur en Concert voor Twee Piano's BWV 1062 in C Mineur.

Wij gebruiken functionele, analytische en tracking cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om jouw ervaring op onze website te verbeteren en om je van relevante advertenties te voorzien.

Aanpassen