Op Hoop van Zegen – de musical
Theatergroep Meij en zanggroep De Rooi Tulpen brengen Op Hoop van Zegen van Herman Heijermans als groots opgezette musical met meer dan 40 spelers en zangers. Een aangrijpend en verrassend actueel verhaal over strijd, onrecht en hoop in een harde vissersgemeenschap.
Heijermans' klassieker als groots opgezette musical over strijd, onrecht en hoop
De Meierijstadse theatergroep Meij brengt Op Hoop van Zegen van Herman Heijermans tot leven in een groots opgezette musical met meer dan 40 spelers en zangers, in samenwerking met zanggroep De Rooi Tulpen.
Tegen het decor van een harde vissersgemeenschap ontvouwt zich een aangrijpend verhaal over strijd, onrecht en hoop. Het leven op zee is gevaarlijk en de menselijke waardigheid staat onder druk, maar humor, liefde en veerkracht blijven overeind.
Met krachtige scènes en ontroerende confrontaties krijgt deze klassieker een frisse, muzikale impuls. Een indringende en verrassend actuele voorstelling die raakt en blijft hangen.